تبلیغات

آموزش فقط برای تازه واردین

یکشنبه 20 دی 1388 06:22 ب.ظ

نویسنده : پدرام NBA


این سوالات اولیه تراوین هست که در بخش سوالات خیلی پرسیده میشه یا امکان داره در آینده پرسیده بشه

چطور می توانم اردوگاه بسازم؟
اردوگاه و دیوار شهر فقط در مکان مخصوص خود میتوانند ساخته شود و مکان ساخت اردوگاه نیز در چمن زار سمت راست ساختمان اصلی دهکده می باشد .

چطور میتوانم یک اتحادیه تشکیل دهم؟

برای ایجاد یک اتحادیه شما به ساختمان سفارت لول 3 نیاز دارید . برای عضویت در یک اتحادیه شما تنها نیاز به یک سفارت و همچنین دعوت نامه عضویت در اتحادیه مورد نظر را دارید .
شما فقط می توانید در 1 اتحاد باشید و اینکه همزمان در 2 اتحادباشید امکان نداره

ایا اسیر های دشمن رو می تونم بکشم و اینکه ایا سرباز های دشمن از گندم های دهکده من استفاده می کنند ؟


شما فقط می تونید اسرا رو آزاد کنید و یا اینکه صاحب دهکده ای که به شما حمله کرده فرمان کشتن سرباز ها رو صادر کنه . در مورد سوال بعدی باید بگم خیر ! از گندم های خود دهکده حمله کننده مصرف می کنند

جواب سوالات حمایت از تازه واردین

1-شما تا وقتی تحت حمایت از تازه واردین هستید کسی نمی تونه به شما حمله کند
2- مدت زمان حمایت از تازه واردین به مرور زمان افزایش می یابد
3- اگه شما تحت حمایت تازه واردین هستید می تونید به دیگران حمله کنید

چطور باید نیروی نظامی ایجاد کنم؟

برای اینکار شما به اردوگاه لول 1 و ساختمان اصلی لول 3 نیاز دارید و بعد باید پادگان را ایجاد نمایید و از آنجا می توانید به ایجاد نیروی نظامی بپردازید .

چطور باید از دهکده ام دفاع نمایم؟

زمانی که شما نیروهای نظامی را ایجاد نمودید ( و یا اینکه هم اتحادیه ای های شما نیروهای شان را برای پشتیبانی دهکده شما بفرستند ) این نیروها به صورت اتوماتیک از دهکده شما در مقابل هجوم دشمن محافظت خواهند نمود .

چطور میتوانم شمار مردم دهکده ام را افزایش دهم؟

هر ساختمان شمار مردم شما را به تعداد مشخصی از ساکنان اولیه دهکده تان افزایش خواهد داد . و با ارتقای سطح منابع دهکده تان نیز شمار مردم دهکده تان افزایش خواهد یافت .

چطور میتوانم میزان تولید غذایی ام را افزایش دهم؟
[/B]
با ایجاد منابع و ارتقای سطح آنها میزان تولیدی منابع غذایی تان به دلیل مصرف مردم و نیروهای تان و کارگرها کاهش می یابد و شما باید با ارتقای سطح آن تعادلی در بین آنها بوجود آورید تا میزان تولیدی مواد غدایی تان کمتر از میزان مصرف اهالی دهکده و نیروهای نظامیتان نشود و با کمبود مواد غذایی مواجه نشوید .

چرا سپاهیان من منابع کمی را از دیگر بازیکنان غارت می کنند؟


دو دلیل میتواند وجود داشته باشد . هر نیرو توانایی حمل مقدار معینی از منابع را دارد و همچنین ممکن است که هدف حمله شما دارای مخفیگاه باشد و یا مخفیگاه اش سطح بالایی داشته باشد که در این صورت سربازان شما عاجز از غارت منابع پیشتر خواهند بود .

چطور میتوانم دهکده جدیدی ایجاد کنم و یا دهکده ای را تصرف نمایم؟

شما به 3 واحد مهاجر برای ایجاد دهکده جدید نیاز دارید و برای تصرف یک دهکده شما به یک سرپرست ( سناتور یا رئیس ) نیاز دارید که میتوان آنها را در قصر و یا اقامتگاه لول 10 ایجاد نمود . و همچنین شما نیاز به مقدار معینی از امتیاز فرهنگی دارید .

آیا دهکده های من به دست سایر بازیکنان نابود خواهند شد؟

تنها دهکده ای به عنوان پایتخت محسوب میشود فتح نشدنی هست و البته توانایی حمله و ویرانی آن وجود دارد ولی هیچ کسی قادر به قتح آن نمی باشد . ولی دهکده های دیگر که پایتخت محسوب نمیشوند توسط بازیکنان دیگر قابل فتح و تصرف می باشند .

نحوه ایجاد و ساخت دهکده جدید چگونه است؟

برای ساخت دهکده جدید شما نیاز به 3 واحد مهاجر - زمین خالی در نقشه بازی و همچنین امتیاز فرهنگی به مقدار مورد نیاز دارید . شما نمیتوانید با تحقیق کردن در دارالفنون مهاجران را ایجاد نمایید و برای ایجاد آنها باید دارای قصر سطح 10 - 15 و یا 20 و یا اینکه اقامتگاه سطح 10 و 20 باشید . برای ساخت قصر شما با ساختمان اصلی سطح 5 و سفارت نیاز دارید و برای ساخت اقامتگاه تنها به ساختمان اصلی سطح 5 نیاز دارید . بعد از ایجاد سه واحد مهاجر شما باید بر روی نقشه یک زمین خالی را انتخاب نموده و با کلیک بر روی گزینه پیدایش دهکده جدید ( توجه شود که برای ایجاد دهکده جدید به 750 واحد از هر منبعی نیازمندید ) دهکده جدید خود را ایجاد نمایید .

نحوه تصرف و فتح یک دهکده چگونه است؟


برای اینکار شما به اقامتگاه و یا قصر سطح 10 نیاز دارید . و همچنین همانند ساخت دهکده جدید به مقدار معینی از امتیاز فرهنگی نیازمندید . شما قادر به فتح پایتخت نیز نمی باشید .

زمانی که تحقیق ایجاد سرپرست در دارالفنون شما به پایان رسید شما توانایی ایجاد آنها را در اقامتگاه و یا قصر خود همانند مهاجران خواهید داشت . اگرچه شما مهاجر نداشته باشید توانایی ساخت سرپرست را خواهید داشت . برای فتح یک دهکده سرپرست باید چند بار به دهکده مورد نظر حمله کندو بعد از اینکه اقامتگاه و یا قصر دهکده مورد نظر ویران شد و میزان رضایت و وفاداری مردم آن دهکده به 0 رسید آن دهکده از آن شما خواهد بود . وقتی که دهکده را فتح نمودید باید ابتدا قصرو یا اقامتگاهی در آن ایجاد نمایید تا میزان رضایت و وفاداری مردم دوباره افزایش یابد .

چطور می توانم نیروهای طبیعت رو برای خود کنم؟

-ین نیروها رو نمیشه برای خودت کنی فقط میتونی بهشون حمله کنی همین. اون موش اول بازی هم یک شوخی بیش نیست.


وقتی به یک دهکده حمله میکنیم و غارت میکنیم آیا میشه منابعی را که ما میخواهیم غارت کنه؟
-خیر

فرض کنید یک توتن در حال حمله به من هست
من منابعی رو که از 2/3 ظرفیت مخفیگاهم بیشتر هست و احتمال غارت داره برای مبادله به بازار میفرستم ایا در زمان حمله تاجر من هم غارت میشود یا نه؟

- اگر کسی پیشنهاد را قبول نکرده باشد، بله غارت میشوند.

اگر سربازانی با سرعت متفاوت بفرستم با هم میرسن یا هر كدوم با سرعت خودشون حركت میكنند؟
-همه با هم با سرعت کندترین نیرو حرکت میکنند

به یکی حمله کردم هیچ سربازی بر نگشت ولی چرا پس گزارشش رو به من نشون داده؟
-شما وقتی نمیتونین گزارش نیروهای حریفو ببینید که کمتر از 25 % نیروهاشو کشته باشید.

آیا راهی هست که به دهکده ای حمله کنی ولی صاحبش تا قبل از حمله از حرکت لشکریانت خبر دار نشه؟
-نه نمی شه فقط جاسوسه که وقتی به طرف دشمن میره تا از طرف جاسوسی کنه حریف متوجه نمیشه.

چه جوری میشه نوع نژاد رو پس از این که بازی شروع شده عوض کرد؟
- نمی شه نژاد رو عوض کرد

من نمیتونم به کسی حمله کنم اطرافم کلی دهکده هست و وقتی برای حمله بهشون نیرو میفرستم حمله انجام نمیشه چرا؟
- دو بار باید تایید کنید.

Farmشدن یعنی چی؟
به معنی مزرعه شدن برای دیگران
کسی که دیگران به او حمله میکنند و منابعش را میگیرند، یک فارم هست و او فارم میشود...
یعنی شما تو دهت تولید می کنی بقیه از اون استفاده می کنن

- امتیاز فرهنگی چیست؟
هر فیلد یا ساختمونی که میسازین به شما یک امتیاز فرهنگی خاصی میده. و با توجه به اونا هر دهکده شما روزانه یک امتیاز فرهنگی رو تولید میکنه و کل دهکده های شما کل امتیاز فرهنگی امپراتوری شما رو مشخص میکنن. توی لینک زیر میتونین ببینید که هر ساختمون چقدر امتیاز فرهنگی تولید میکنه.
http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=532
و زیر اون میتونین ببینید که برای تاسیس یا تصرف دهکده جدید به چه حداقل امتیاز فرهنگی احتیاج دارید مثلا اگه شما 7 تا دهکده دارید و کل امتیاز فرهنگی شما100000 باشه. اونوقت بیخودی با سناتور به دشمن حمله نکنین چون واسه داشتن دهکده جدید شما باید 141000 امتیاز فرهنگی داشته باشید. پس چند روز صبر کنین.
یه روش برای افزایش امتیاز فرهنگی گرفتن جشنهای کوچک یا بزرگ توی تالار بزرگه. هر جشن کوچک 500 و هر جشن بزرگ2000 امتیاز فرهنگی به شما میده. فایده دیگه جشن بزرگ برای سناتور اینه که 5% موقع حمله با سناتور به قدرت سناتور شما برای پایین آوردن سطح وفاداری دهکده حریف اضافه میکنه. و موقعی هم که سناتور حریف داره به شما حمله میکنه 5% قدرت اونو کم میکنه.

با تشکر پدرامدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -