تبلیغات

سرزمین متروکه

یکشنبه 20 دی 1388 08:38 ب.ظ

نویسنده : پدرام NBA
سرزمینهای متروکه انواع زیادی دارند که میتونین توی لینک زیر انواع اونو ببینین.

http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=556

شما اگه بتونین هر کدوم از سرزمینهای متروکه رو تصرف کنین اونوقت میتونین بسته به نوعش که توی لینک بالا اومده، به تولیدات ساعتی محصولات خودتان 25 تا 50 درصد اضافه کنید. مثلا با تصرف سرزمین متروکه ای که 25 % چوب و 25 % گندم داره میتونین تولید ساعتی چوب و گندم رو توی اون دهکده ای که سرزمین متروکه ماله اون قراره بشه 25 درصد اضافه کنین.

- شرایط لازم برای تصرف یک سرزمین متروکه
1) شما باید برای تصرف یک سرزمین متروکه یک ساختمان قهرمان با لول حداقل 10 داشته باشید. در لول 10 شما میتونین یک سرزمین متروکه، در لول 15، 2 سرزمین و در لول 20 میتونین 3 سرزمین متروکه را برای یک دهکده تصرف کنید. (بیشتر از 3 تا هم برای یک دهکده نمیشه) (معمولا لول 20 را فقط برای پایتخت میسازن و نه شهرهای دیگه چون خیلی گرونه و صرف نداره)
2) شما فقط میتونین، سرزمینهای متروکه ای که در محدوده 7*7 یک دهکده قرار میگیرن رو تصرف کنین. اگه نمیدونین 7*7 چیه اونوقت برین رو نقشه تراویان و کاری کنین که دهکده شما در مرکز نقشه قرار بگیره، حالا جاهایی که میبینین میشه 7*7 دهکده شما
3) شما باید یک قهرمان داشته باشید.

- چطوری میشه یک سرزمین متروکه را تصرف کرد؟
من اینجا دو تا حالت رو توضیح میدم:
1) شما توی دهکده الف، 100 تا سرباز هجومی دارین و قهرمان هم دارین و میخواین برای همین دهکده یک سرزمین متروکه رو تصرف کنید:
در این حالت شما با تمام نیروهای هجومیتون + قهرمان به اون سرزمین متروکه حمله میکنید. اگه تونستید همه حیوونهای اونجا رو بکشید که حالا دیگه اون سرزمین متروکه متعلق به دهکده الفه. اگه چند تا حیوون زنده مونده بودن اونوقت به محض اینکه نیروهاتون برگشتند دوباره به اونجا حمله کنید، اینکارو اینقدر تکرار کنین که همه حیوونها رو بکشید و اونجا رو تصرف کنین.
2) شما توی دهکده الف، 100 تا سرباز هجومی دارین و قهرمان هم دارین و میخواین برای دهکده ب یک سرزمین متروکه رو تصرف کنید::
در این حالت شما با تمام نیروهای هجومیتون + قهرمان به اون سرزمین متروکه حمله میکنید. اگه چند تا حیوون زنده مونده بودن اونوقت به محض اینکه نیروهاتون برگشتند دوباره به اونجا حمله کنید، اینکارو اینقدر تکرار کنین که همه حیوونها رو بکشید. وقتی همه حیوونهای اونجا رو کشتین به محض اینکه نیروهاتون برگشتند، اونوقت قهرمان خودتونو به عنوان پشتیبان بفرستین به دهکده ب. و از دهکده ب به سرزمین متروکه خالی از حیوون حمله کنید. حالا دیگه سرزمین متروکه متعلق به دهکده ب هست.

نکات:
1) این قهرمانه که باید زنده بمونه و سرزمین متروکه رو تصرف کنه.
2) همه این حملات رو توی یک روز انجام بدید اگه این کارو نکنین، حیوونها فرداش دوباره تخم ریزی میکنن و شما باید دوباره اونارو بکشید. در ضمن هر چی حیوونهای یک سرزمین کمتر باشن سریعتر زاد و ولد میکنن.
3) قبل از حمله به سرزمین متروکه با استفاده از سیمولاتور چک کنین که آیا نیروهایی که دارین برای حمله به اون سرزمین متروکه کافیه. اگه نبود حمله نکنین.
4) شما میتونین یک سرزمین متروکه که برای یه نفر دیگه یا حتی خودتون باشه تصرف کنین. فقط اینکه تعداد حملات بیشتری میخواد یعنی حتی اگه حریف دفاع نکنه ممکنه مجبور شین 3 دفعه به اونجا با قهرمانتون حمله کنین. که هر دفعه از لویالتی اون سرزمین کم میشه.
5) شما میتونین با انتخاب کاخ قهرمان و سپس کلیک روی سرزمینهای متروکه اون، سرزمینهای متروکه متعلق به همون دهکده را ببینیند و در صورت نیاز اونو آزاد کنین و برگردونین به طبیعت.
6) شما میتونین با حمله به سرزمینهای متروکه خودتون یا حریفتون، تا 10% انبارهاش، تولیدات بدزدید
7) از اونجایی که سرزمینهای متروکه دیواری ندارند بنابراین اونجا حمله عادی معنایی نداره و دیوارکوب و منجنیق اونجا کار نمیکنن. پس هیچوقت با دیوارکوب و منجنیق به هیچ سرزمین متروکه ای حتی اگه ماله حریفه حمله نکنین که فقط ضرره.
خیلی وقتها بازیکنها نیروهای هجومیشونو توی سرزمین متروکه مخفی می کنند تا اگه به دهکدشون حمله شد اونا زنده بمونن. ممکنه به یک سرزمین متروکه حریف حمله کنید و با کمال تعجب ببینید که مثلا چند تا منجنیق رو کشتید.


انواع وادیهای ترک شده

شمایل اولشمایل دومافرایشمدل اول+25% چوب در ساعتمدل دوم-+25% چوب در ساعت,
+25% گندم در ساعتمدل اول+25% خشت در ساعتمدل دوم-+25% خشت در ساعت,
+25% گندم در ساعتمدل اول+25% آهن در ساعتمدل دوم-+25% آهن در ساعت,
+25% گندم در ساعتمدل اول-+50% گندم در ساعتمدل اول+25% گندم در ساعت


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -