تبلیغات

قهرمان یا هیرو در تراوین

پنجشنبه 9 اردیبهشت 1389 08:38 ب.ظ

نویسنده : پدرام NBA
هیرو در کاخ قهرمانان ساخته و تربیت میشود ، یعنی شما با انتخاب یکی از سربازهای خود فرصت آموزش و بالا رفتن سطحش را به او مبدهید.

هیرو تنها سربازی خواهد بود  که سطحش با پیشرفت بازی بالا خواهد رفت ، زمانی که با سربازان دهکده های  دیگر مواجه می شوید و آنها را بکشید یا مورد حمله قرار بگیرید و سربازهای شما کشته شوند یا متجاوز را بکشند سطح لول هیرو ۵ پوینت به شما داده می شود تا با مشخص کردن آیتمهایی که در کاخ قهرمانان در اختیار شما قرار می دهند سطح و قدرت هیرو را افزایش دهید.

نخست که هیرو سطح 0 است ، این 5 پوینت را دارا می باشد و تا زمانی که هیرو سطح ۱ نرفته می توانید آنها را به دلخواه تغییر دهید، اما زمانی که هیرو  سطحش بالا رفت دیگر قادر به تغییر نخواهید بود. ( پس سعی کنید ابتدا خوب فکر کنید که با چه شیوه‌ای م خواهید بازی کنید منظور تدافعی است یا تهاجمی)

پوینت های موجود در کاخ قهرمانان:

۱. قدرت حمله: شما می توانید با بالا بردن این پوینت قدرت حمله هیرو را بالا ببرید.

۲. قدرت دفاع: با بالا رفتن این پوینت می توانید قدرت دفاع هیرو را بالا ببرید.

۳. آورای قدرت حمله: با افزایش این پوینت شما قادر خواهید بود به نسبت درصدی که ارتقاء داده‌اید به سربازانتان توان اضافه کنید یعنی به اندازه درصد دلخواه مثلا اگر ۱۰۰ سرباز داشته باشید  قدرت شما به انداشه ۱۲۰ سرباز خواهد بود. این پوینت بدون دیگر سربازان ارزشی ندارد.

۴. آورای قدرت حمله: این پوینت مانند آورای قدرت حمله است فقط با این اختلاف که به قدرت دفاعی و سربازان دفاعی شما اضافه می کند. که این آیتم هم بدون سربازان موجود ارزشی ندارد.

۵. سرعت درمان زخمها: با هر بار حمله یا دفاع هیرو صدمه خواهد دید که درصد جان او کم خواهد شد که با بالا رفتن این آیتم می توانید درصد سرعت التیام زخمها را افزایش دهید.

نقش دیگر کاخ قهرمانان اینست که با بالا رفتن سطحش به سطحهای 10 -و 15 و  20 می توانید به یکی از وادی های ترک شده موجود در نقشه حمله کنید البته با نیروهایی متشکل از سربازان و هیرو ، و کلیه حیوانات موجود در این آبادیها رو بکشید ( ممکن است چندین بار مجبور به حمله  شوید) ، که به این آبادیها فقط  می توانید از حمله از نوع غارت استفاده کنید . بعد که کلیه حیوانات کشته شدند ، آن آبادی به شما تعلق خواهد گرفت و بسته به نوع وادی ( چوب ، خشت ، آهن ، گندم یا مجموعی از 2 تای آنها ) و بسته به بزرگیش بین 25 تا 50 درصد به تولید اون محصولتان اضافه کنید.

یک نکته را در نظر بگیرید قبل از رساندن کاخ قهرمانان به لول ۱۰ هرگز قادر به تصاحب وادی‌ترک شده نخواهید بود حتی اگر تمام موجودات موجود در آن را نابود سازید


با تشكر پدرام
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 28 مرداد 1389 01:48 ب.ظ