تبلیغات

قهرمان

یکشنبه 20 دی 1388 05:58 ب.ظ

نویسنده : پدرام NBA

قهرمانان (Heroes)
كلی (General)

پیش‌نیاز: عمارت قهرمان سطح 1

در عمارت قهرمان شما می‌توانید یک قهرمان پرورش دهید. برای این کار شما باید ابتدا یک سرباز معمولی تربیت کنید، بعد این سرباز را به عنوان قهرمان پرورش دهید. پس اول به سربازخانه یا اصطبل نیاز خواهید داشت. قهرمان را مثل هر نیروی دیگری می‌توان به عنوان نیروی كمكی به دهكده‌های دیگر اعزام كرد. برای این کار حتماً باید در دهکده مورد نظر عمارت قهرمانان ساخته باشید تا بتوانید قهرمان را به عنوان پشتیبانی به آنجا بفرستید. وقتی قهرمان تربیت می‌شود 5 امتیاز مهارتی به دست می آورد كه از آنها برای افزایش دادن 5 توانایی او می‌توان استفاده كرد.
قدرت حمله: امتیاز اختصاص یافته به این توانایی ارزش تهاجمی قهرمان را افزایش می‌دهد.
قدرت دفاع: امتیاز اختصاص یافته به این توانایی ارزش دفاعی قهرمان را افزایش می‌دهد.(نسبت دفاع در برابر پیاده/سواره نظام یكسان است.)
قدرت حمله کل نیروها: امتیازات اختصاص یافته به این توانایی ارزش تهاجمی كل ارتش را تا 0.2% در سطح (ماكزیمم 20%) افزایش می‌دهد. این جایزه فقط زمانی اعمال می‌شود كه قهرمان به همراه ارتش در حال حمله باشد.
قدرت دفاع کل نیروها: امتیاز اختصاص یافته به این توانایی ارزش دفاعی كل ارتش را تا 0.2% در سطح (ماكزیمم 20%) افزایش می‌دهد. این جایزه فقط زمانی اعمال می‌شود كه قهرمان به همراه ارتش در حال دفاع باشد. بقیه لشگریان مدافع كه تحت كنترل شما نباشند مشمول این جایزه قرار نمی‌شوند.
سرعت ترمیم زخم‌ها: امتیازات اختصاص یافته به این توانایی سرعت بازسازی قهرمان را بالا می‌برد.
در سطوح 10، 15 و 20 عمارت قهرمانان می‌توانید 1، 2 و 3 سرزمین متروکه را با استفاده از قهرمانتان تسخیر کنید. بسته به نوع سرزمینی كه تسخیر می كنید تولید یکی از محصولات (در مورد برخی سرزمین‌ها دو مورد از محصولات(افزایش خواهد یافت. سرزمین‌های تسخیر نشده‌ای را كه می‌خواهید اشغال كنید حنماً باید در حیطه 7×7 دهكده شما باشد.
نکته: برای هر دهکده فقط سه سرزمین را می‌توان تسخیر کرد.

در مثال زیر دهكده شما به رنگ مشکی و سرزمین‌هایی كه به طور فرضی می‌توانید تسخیر كنید به رنگ قرمز مشخص شده است.

سرزمین‌های تسخیر شده توسط دیگر بازیکنان را هم شما می‌توانید تسخیر کنید، برای این کار حتماً باید امکان تسخیر سرزمین در عمارت قهرمانان شما وجود داشته باشد، در اینصورت با حمله عادی می‌توانید وفاداری سرزمین حریف را کم کرده و مالک آن شوید. به خاطر داشته باشید که باید در این حملات حتماً قهرمان فرستاده شود وگرنه نمی‌توانید سرزمین را تسخیر کنید.
اگر دهكده‌ای كه به آن حمله می‌كنید در لحظه حملات شما از قبل دارای 3 سرزمین باشد با اولین حمله موفقیت‌آمیز وفاداری سرزمین از 100% به 0% كاهش می‌یابد و به این ترتیب سرزمین از آن شما می‌شود. اگر دارای 2 سرزمین باشد حملات، وفاداری را تنها تا 60% كاهش می‌دهد و داشتن فقط یك سرزمین موجب می‌شود در یك حمله موفقیت‌آمیز وفاداری آن تنها تا 40% كاهش یابد.
دو نکته :
نیروهای با مقادیر اماری بالاتر (حمله و دفاع) مسلما از نیروهای با مقادیر اماری كمتر، بهتر و قوی تر بوده و برای تربیت شدن بعنوان قهرمان بهتر خواهند بود. پس قابلیتهای نیروهای خود را بدقت ارزیابی نموده و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.
هر بازیکن می توانند مخزنی با سه قهرمان داشته باشد و هر زمانی كه قهرمان فعال می میرد او می تواند یكی از سه قهرمان مخزنش را احیاء کند


سوالات متداول و اطلاعات بیشتر

آیا می توان دژکوب‌ها، منجنیق‌ها، مهاجرین، جاسوس‌ها یا سناتور(رئیس قبیله) را به عنوان قهرمان تربیت کرد؟

- خیر، غیر ممكن است.

یك قهرمان چه مقدار می‌تواند حمل كند؟
- قهرمان هیچ چیز نمی‌تواند حمل كند.

آیا لازم است قبل از اینكه بتوانم یك قهرمان را حذف كنم سه قهرمان ایجاد كنم؟
- تا وقتی یك قهرمان مرده است می‌توان آن را حذف كرد بدون توجه به این كه شما چه تعداد قهرمان دارید.

آیا قهرمان‌ها در گزارش نبرد ظاهر می‌شوند؟
- بله

آیا می‌توانم مهارت‌های یك قهرمان را در گزارش نبرد ببینم؟
- خیر، امكان ندارد.

سطح ماكزیمم یك مهارت چند است؟

- 100 در هر مهارت.

آیا می‌توان از یه دهکده با چند هیرو دفاع کرد؟

- بله، اما قدرت دفاع کل نیروها فقط روی لشگریان بازیكنی اعمال می‌شود كه به قهرمان خودش این امتیاز را داده باشد.

چه وقت قهرمان امتیاز سلامتی خود را از دست می‌دهد؟

- تقریباً هر زمان شما به كسی حمله می‌كنید که در دهکده‌اش پایه‌ی نیروی دفاعیش (قصر، دیوار) باشد حداقل مقداری خسارت به بار می‌آید و سلامتی قهرمان کم می‌شود.

آیا می‌توان از یك قهرمان به عنوان تنها مدافع یا مهاجم در یك نبرد استفاده كرد؟

- بله، اما عاقلانه نیست زیرا اگر در یك نبرد بیشتر از 90 امتیاز آسیب به او برسد (یا بیشتر از 90 امتیاز سلامتی از دست بدهد و زخمی شود) می‌میرد.

چگونه تجربه قهرمان محاسبه می شود؟

- هر قهرمان، در هر جنگی که شرکت نماید به تعداد نیروهایی که از حریف می‌کشد تجربه به دست می‌آورد. (تعداد سربازان از روی تعداد گندم مصرفی‌شان در ساعت، محاسبه می‌شود. به عنوان مثال اسبی که 3 گندم مصرف نماید 3 نیرو به حساب می‌آید.)

آیا وقتی یك قهرمان در نبردی كشته می‌شود تجربه به دست می‌آورد؟

- بله

وقتی چند قهرمان مدافع وجود داشته باشد تجربه چگونه بین آن‌ها تقسیم می‌شود؟

- به طور مساوی.
مثال: اگر 3 قهرمان وجود داشته باشد هر كدام یک سوم جربه را كسب می‌كنند.

آیا با ارتقاء دادن زره‌سازی و اسلحه‌خانه قهرمان پیشرفت می‌كند؟

- خیر، ارتقاء آن‌ها به هیچ‌وجه بر قهرمان تأثیری ندارند، صرفنظر از این كه چه وقت ارتقاء انجام شده است.

چه وقت می‌توانم شروع به تسخیر سرزمین‌های تسخیر نشده كنم؟

- برای هر سرزمین تسخیر نشده كه قصد تسخیر آن را دارید به عمارت قهرمان سطح 10 و 15 و 20 نیاز دارید.

در یك زمان چند قهرمان می‌توان داشت؟

- هر بازیكن فقط می‌تواند یك قهرمان فعال داشته باشد. اگر این قهرمان بمیرد بازیكن می‌تواند یكی از 3 قهرمان غیرفعال (از جمله قهرمانی که مرده) را انتخاب نماید و بازسازی کند.

آیا می توانم قهرمانم را به یكی دیگر از دهكده‌هایم انتقال دهم و از او در آن جا برای حمله استفاده كنم؟

- بله، به شرط‌ اینکه دهكده‌ای كه قهرمان را به عنوان نیروی كمكی به آن جا می‌فرستید عمارت قهرمان داشته باشد.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -